شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اولین آئین پخت غذاهای نذری

اولین آئین پخت غذاهای نذری

13:41 1394/8/26

آئین پخت غذاهای نذری(جشنواره غذای نذری) در خوانسار برگزار می گردد.مهدی احمدی مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری از برگزاری اولین آئین پخت غذاهای نذری در تاریخ 15 آذرماه در مهمانسرای حضرت ام البنین(س) با مشارکت هیئت حضرت ابالفضل(ع) شهرستان خوانسار خبر داد.

این آئین به منظور شناسایی و معرفی غذاهای نذری در شهرستان خوانسار است که با سابقه دیرین در امر برگزاری روضه های سیدالشهداء و ائمه اطهار(علیهم السلام) زبانزد خاص و عام است.

احمدی اعلام نمود که در این آئین نیز همانند دیگر جشنواره های غذا ابتدا باید بانوان خوانسار در واحد امور بانوان شهرداری اقدام به ثبت نام نوع غذای نذری و دریافت کد نمایند.

 شرکت برای عموم بانوان آزاد است.

دراین مراسم نیز از قرائت زیارت عاشورا توسط مداحان نیز بهره مند خواهیم شد.

 

 


3112
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.