شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

نصب چراغ های آبشاری

نصب چراغ های آبشاری

9:20 1395/4/13

شهردار خوانسار از نصب LED آبشاری در بلوار آیات عظام گلپایگانی خبر داد.مهندس محسن اسحاقی در گفتگو با واحد روابط عمومی اعلام کرد:با هدف زیبا سازی و نکوسازی روشنایی های ابتدای شهر خوانسار از سمت گلپایگان ، تعداد 90 عدد LED آبشاری در بلوار آیات عظام گلپایگانی نصب گردیده است.

شهردار خوانسار با توجه به ویژگیهای چراغها خاطرنشان ساخت: این چراغها از نوع LED آبشاری هستند که در طرح جدید و با هفت رنگ ثابت و متحرک که در حدفاصل میدان امام حسین(ع) تا هرستانه در دو طرف بلوار آیات عظام گلپایگانی انجام شده است.

مهندس اسحاقی اضافه کرد: این LED های آبشاری با نام وال واشر آبشاری و با ارتفاع 6 متری در 45 پایه دو طرفه که مجمعا 90 عدد می باشد جلوه شبانه این منطقه را متفاوت تر از گذشته نموده است.

شهردار خوانسار اقزود: نصب این چراغها با هزینه ای بالغ بر 650000000 ریال انجام شده است.

 

 

 

 

* باز نشر اخبار با ذکر منبع بلامانع است.


572
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.