شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

کاشت گلهای فصلی در سطح شهر

کاشت گلهای فصلی در سطح شهر

11:52 1395/4/14

مسئول فضای سبز شهرداری خوانسار از کاشت 7000 گلدان گل در سطح شهر خبر داد.مهندس عباس نوروزی در گفتگو با واحد روابط عمومی خاطر نشان ساخت: با توجه به زیبایی فضای سبز در مناطق مختلف شهری و تاثیر گل و گیاه بر جذابیت پارکها و میادین اصلی شهر، هرساله با شروع فصل تابستان گلهایی که با شرایط اقلیمی تابستانی سازگارند در قسمت های مختلف فضای سبز شهری کاشته می شوند.

مسئول فضای سبز شهرداری خوانسار افزود: انواع گلهای اطلسی، رز، اختر، گل محمدی ، و.... در محل های میدان امام(ره) پارک سرچشمه ، پارک عسل و..... کاشته شده است که مجموعا 7000 گلدان بوده است .

 

 

 

 

* بازنشر اخبار با ذکر منبع بلامانع است.


1240
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.