شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

شستشوی سطل های زباله مکانیزه

شستشوی سطل های زباله مکانیزه

13:26 1395/4/23

واحد خدمات شهری شهرداری خوانسار در حال شستشوی سطل های زباله مکانیزه سطح شهر می باشد. 

با توجه به شروع فصل تابستان و آغاز گرماو تولید شیرابه های داخل سطل های زباله و افزایش میزان آلودگی و پراکندگی آن در محیط، سطل های زباله شسته می شود.

واحد خدمات شهری شهرداری خوانسار به منظور جلوگیری از هرگونه آلودگی و اشاعه بیماری و حفظ بهداشت محیط زیست شهری وهمچنین جلوگیری از ایجاد منظره ناخوشایند وانتشار بوی متعفن، نسبت به نظافت و شستشوی سطل های زباله مکانیزه اقدام نموده است.

این واحد اعلام کرد: تعداد 320 سطل زباله مکانیزه در سطح شهر وجود دارد که در طول سال 5 مرتبه و در فصل تابستان 2 مرتبه این سطل ها شسته می شود.

 

 

 

 

 

* بازنشر اخبار با ذکر منبع بلامانع است.


617
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.