شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اصلاح و بهسازی سرویس های بهداشتی

اصلاح و بهسازی سرویس های بهداشتی

11:15 1395/5/2

سرویس های بهداشتی حسینیه دوراه در حال بهسازی و مرمت می باشد.مهندس علیرضا مقدسی درخصوص این پروژه گفت: در راستای افزایش رفاه شهروندان و گردشگران، عملیات مرمت و بهسازی سرویس های بهداشتی حسینیه دوراه آغاز شده است و قبل از ماه محرم آماده می شود و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مسئول واحد عمرانی شهرداری خوانسار خاطرنشان ساخت: اصلاح سقف سرویس ها به صورت شیروانی، کف سازی، کاشی کاری و نماکاری از جمله اقدامات عمرانی بوده که در حال انجام است.

مهندس مقدسی افزود: با توجه به استفاده از این سرویس ها در ماه محرم و با وجود دسته جات عزاداری در حسینیه دوراه ، علاوه بر اصلاح و مرمت ، 8 چشمه نیز به تعداد سرویس ها افزوده شده است .

 

 

 

 

 

* بازنشر اخبار با ذکر منبع بلامانع است.


737
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.