شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

تخریب 4 باب بنای مخروبه

تخریب 4 باب بنای مخروبه

12:54 1395/5/25

به درخواست شهروندان در محله بیدهند تعداد 4 باب ینای مخروبه در حال تخریب می باشد.واحد خدمات شهری اعلام کرد این بناهای مخروبه که به محل جمع شدن زباله و به دنبال آن محل تجمع حیوانات ولگرد شده بود به منظور رفع خطر و جلوگیری از انتشار آلودگی و بیماری این بناها در حال تخریب است.

این تخریب ها در خیابان شهیدان امینی در حال انجام است و تاکنون 3 بنای مخروبه وتقریبا 600 مترمکعب تخریب انجام شده وامروز هم در حال خاکبرداری می باشند.همچنین در آینده نیز این تخریب ها ادامه خواهد داشت.

این واحد همچنین گزارش داد: ضمن تشکر از همکاری و مشارکت اهالی محل و ساکنین بیدهند، با تخریب این بناهای مخروبه دیگر جایی برای جمع شدن حیوانات و معتادین به مواد مخدر وجود نخواهد داشت و همچنین آزادسازی ها به تعریض کوچه و خیابان نیز کمک می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


496
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.