شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اجرای جدول گذاری

اجرای جدول گذاری

11:25 1395/6/16

مسئول واحد عمرانی شهرداری از اجرای 400 متر جدول کاری و کانیو گذاری خبر داد.مهندس علیرضا مقدسی مسئول واحد عمرانی شهرداری خوانسار در گفتگو با واحد روابط عمومی اعلام کرد: این اقدام با هدف ارتقاي سطح كيفي معابر، افزایش خدمات رساني به شهروندان و بهسازي منظر شهري انجام شده است.

مهندس مقدسی خاطر نشان ساخت: با اجرای جدول گذاری در خیابان شهید رجایی علاوه بر دفع آبهای سطحی، جداسازی فضای سبز و خیابان نیز انجام شده است.

مسئول واحد عمرانی شهرداری از دیگر اهداف این اقدام را تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی جداول حاشیه خیابان هاو معابر شهری عنوان کرد.

مهندس مقدسی افزود : تاکنون در این پروژه 400 متر از کنار خیابان شهید رجایی جدول گذاری شده است.

 

 

 

 


818
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.