شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

1200مترمربع رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده

1200مترمربع رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده

12:27 1395/7/3

مسئول واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار از رنگ آمیزی 900 تا 1200 متر مربع خط کشی خطوط عابر پیاده در آستانه ماه مهر و شروع سال تحصیلی خبر داد.احمدرضا زینعلی در گفتگو با واحد ورابط عمومی با توجه به اقدامات ستاد مهر و پیگیری موارد مختلف در جهت ساماندهی معابر و حضور دانش آموزان در شروع سال تحصیلی خاطرنشان ساخت: تا کنون 40 عدد نصب چراغ چشمک زن و اصلاح تابلو راهنمایی رانندگی انجام شده است.

مسئول امور ترافیک با اشاره به ایمن بودن معابر اعلام کرد: سرعت گیرهای سطح شهر و در مقابل مدارس به تعداد 15 مورد انجام شده و تا تکمیل تمامی مدارس این پروژه ادامه دارد.

وی نصب گذرگاه ایمن عابر پیاه را به تعداد 7 مورد اعلام کرد و افزود:خطوط عابر پیاده نیز به تعداد 54 معبر رنگ آمیزی شده و همچنین 4 مورد نصب سرعتگاه با مجوز شورای ترافیک شهرستان انجام شده است.

احمدرضا زینعلی انجام این اقدامات رابا هزینه ای بالغ بر 600000000 ریال عنوان نمود.

 

 

 


836
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.