شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اقدامات هفته جوان

اقدامات هفته جوان

9:2 1396/2/20

همزمان با اعیاد شعبانیه و هفته جوان برنامه های انجام شده به شرح ذیل می باشد:1.همکاری و مشارکت در برگزاری همایش پیاده روی که در روز جمعه 15 اردیبهشت علیرغم هوای بارانی که با استقبال مردم روبه رو شد.

2.همکاری و مشارکت در برگزاری همایش ازدواج سالم که در دانشگاه علوم ریاضی خوانسار با حضور اساتید مجرب استانی در بین دانشجویان در تاریخ 16 اردیبهشت برگزار گردید.

3. برگزاری همایش خانوادگی الگوی سبک زندگی سالم ،شهروند سالم با حضور دکتر کلاهدوزان استاد برجسته کشوری در طراحی الگوی زندگی سالم ، در روز یکشنبه 17 اردیبهشت در محل سالن هلال احمر برگزار گردید.

4. فضاسازی شهری در خصوص ایام هفته جوان و نصب بنرها و شعارهای این هفته و اطلاع رسانی مناسب به وسیله نصب تبلیغات و ارسال پیامک به اقشار مختلف مردم.

 

 

 


156
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.