شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

ذخیره سازی و بسته بندی ماسه نمک

ذخیره سازی و بسته بندی ماسه نمک

11:57 1396/10/14

واحد خدمات شهری شهرداری خوانسار به جهت سهولت دسترسی، پس از ذخیره سازی ماسه نمک ، آنرا بسته بندی نمود و در جایگاه های خود در نقاط مختلف شهر قرار داد.مسئول خدمات شهری شهرداری خوانسار در گفتگو با واحد روابط عمومی خاطر نشان ساخت : بسته بندی ماسه نمک ها در کیسه های مخصوص با هدف سهولت دسترسی شهروندان، همچنین صرفه جویی و کاهش هزینه ها در این خصوص می باشد.

مهندس جاپلقی افزود:مقدار ماسه نمک بسته بندی شده که در نقاط مختلف شهر توزیع شده است 1000 بسته 5 کیلویی بوده که 5 تن را در بر میگیرد.

وی همچنین از ذخیره 500 تنی مخلوط ماسه نمک و همچنین 80 تن نمک خالص در انبار ذخیره شهرداری خبر داد و عنوان نمود: درهر بارشی که در این روزها اتفاق بیفتد شهرداری با تمام توان آماده می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


207
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.