شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

کارگاه آموزشی پخت انواع شیرینی در خوانسار

کارگاه آموزشی پخت انواع شیرینی در خوانسار

11:1 1396/10/28

به همت تعدادی از بانوان خوانساری و مشارکت و همراهی شهرداری خوانسار کارگاه آموزشی پخت انواع شیرینی به مدت 3 روز در خوانسار در حال برگزاری می باشد.این کارگاه با حضور استاد بین المللی و خوانساری الاصل آقای علیرضا دهاقین از 27 دیماه در هتل زاگرس خوانسار شروع به کار نموده و تا 29 ادامه دارد.

این کارگاه آموزشی با استقبال بانوان خوانساری مواجه شده است و در روز اول این کارگاه کار با انواع فرهای خانگی و توستر آموزش داده شد. همچنین پخت انواع کیک های اسفنجی ،طرز تهیه خامه فندات، رنگی کردن خامه،تزئین کیک و پخت شیرینی بهشتی بود که از ساعت 14 الی19 در محل هتل زاگرس برگزار شد.

لازم به ذکر است که به بانوان شرکت کننده در این کارگاه مدرک سازمان فنی و حرفه ای اعطا می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


246
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.