شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگزاری جشنواره سالاد سالم

برگزاری جشنواره سالاد سالم

14:17 1396/11/9

به مناسبت هفته مبارزه با سرطان(1-7بهمن ) و روز پرستار جشنواره سالاد سالم برگزار گردید.این برنامه که به همت شبکه بهداشت و مشارکت و همکاری شهرداری خوانسار برگزار شد تعداد 30 نفر از بانوان خوانساری در آن شرکت نمودند و به 5 نفر از آنان هدایایی از طرف شهرداری اهدا گردید.

در این جشنواره دکتر قیصری رئیس شبکه بهداشت در خصوص بیماریها و به ویژه سرطان ها سخن گفت و تنها راه مبارزه و پیشگیری از این بیماری را نوع تغذیه افراد معرفی نمود. همچنین کارشناس تغذیه شبکه بهداشت درخصوص سبزیجات و انواع ویتامینهای موجود در آن را عنوان کرد و در پایان نیز پس از داوری سالاد ها به 5 نفر از شرکت کنندگان هدایایی اهدا گردید. همچنین به رسم یادبود و تقدیر از همه شرکت کنندگان شاخه گلی اهدا گردید.

از برنامه های جنبی جشنواره نیز برپایی نمایشگاه سلامت و مبارزه با بیماریها بود که با استقبال بانوان شرکت کننده قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


220
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.