شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگزاری کارگاه آموزشی پرورش گل

برگزاری کارگاه آموزشی پرورش گل

11:30 1396/11/14

کارگاه آموزشی پروش گلهای آپارتمانی و ساخت تراریوم طی دو جلسه با حضور قشرهای مختلف شهروندان برگزار گردید.این دوره ها با هدف آشنایی شهروندان با انواع گل و گیاه،تولید و پرورش آنها در منزل و چگونگی نگهداری انواع گلهای زینتی و آپاتمانی بوده است.این کارگاه در دو جلسه روز های جمعه 6 و 13 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات شهرداری و با حضور کارشناس این رشته مهندس میرحبیبی برگزار گردید.

در این جلسات روشهای تولید و نگهداری انواع گل های آپارتمانی آموزش داده شد و با استقبال چشمگیری از سوی شهروندان در اقشار مختلف مواجه گردید.

یکی دیگر از آموزشهای این کارگاه ساخت ترایوم بوده است.همچنین در انتهای دومین جلسه نیز مسول اتحادیه خبازان شهرستان نسبت به استفاده انواع نان ها،مزیت و معایب نان های تولیدی توضیحاتی را ارائه نمود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


225
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.