شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

افتتاح و بهره برداری فاز اول سامانه پایش تصویری شهر خوانسار

افتتاح و بهره برداری فاز اول سامانه پایش تصویری شهر خوانسار

13:35 1397/12/12

فاز اول سامانه پایش تصویری شهر خوانسار همزمان با ایام الله دهه فجر افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، محسن اسحاقی در آیین بهره‌برداری از سامانه پایش تصویری شهر خوانسار اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر با حضور مسئولان شهرستان فاز نخست این سامانه به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: در فاز نخست، نصب دو دوربین در ورودی و خروجی شمال شهر خوانسار با صرف اعتبار ۲۳۰ میلیون تومان انجام شد.

شهردار خوانسار گفت: خرید سرور، نرم افزار، تجهیزات، یو پی اس برای کل پروژه انجام شده و نصب دوربین پلاک خوان با وضوع بالا و دید در شب و انتقال از طریق رادیو صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: از میزان ۲۳۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده برای کل پروژه ۴۸ میلیون تومان آن از محل اعتبار دولتی و ۱۸۲ میلیون تومان از اعتبارات شهرداری بوده است.

 

 

 

 


616
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.