شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اجرای پروژه جدول گذاری و احداث بلوار روبروی مسکن مهر

اجرای پروژه جدول گذاری و احداث بلوار روبروی مسکن مهر

9:1 1398/3/5

پروژه جدول گذاری و احداث بلوار روبروی مسکن مهر در حال اجرا می باشد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهندس مقدسی معاونت و مسئول امور عمرانی شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود : پروژه جدول گذاری و احداث بلوار روبروی مسکن مهر در حال انجام می باشد و عملیات زیر سازی ، آسفالت، تعریض‌ آب‌راه‌ها و احداث میدان در فاز بعدی انجام خواهد شد.

مهندس مقدسی تصریح کرد: هدف اجرای این پروژه رونق عبور و مرور شهری برای تردد وسایل نقلیه و شهروندان از سمت ورودی شهر خوانسار از سمت بویین میاندشت است که امیدواریم بتوانیم رضایت عمومی شهروندان را در پی داشته باشد.

 

 


307
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.