شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اقامه نماز ظهر عاشورا در خوانسار

اقامه نماز ظهر عاشورا در خوانسار

10:6 1398/6/21

پس از برگزاری مراسم روز عاشورا با تجمع عزادارن حسینی در میدان امام(ره) نماز ظهر عاشورا به امامت امام جمعه خوانسار اقامه شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مردم شهرستان خوانسار همزمان با سراسر کشوربا راه‌اندازی دسته‌ها و هیأت‌های عزاداران به همراه حرکت دسته‌های شترسوار و اسب‌سواری که نمادی از حرکت کاروان یاران امام حسین(ع) در کربلا است این مراسم را برگزار کردند.

پس از برگزاری مراسم روز عاشورا با تجمع عزادارن حسینی در میدان امام(ره) نماز ظهر عاشورا به امامت امام جمعه خوانسار اقامه شد.

 

 


90
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.