شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگزاری مراسم تجلیل و اعطای سردوشی به پرسنل آتش نشانی

برگزاری مراسم تجلیل و اعطای سردوشی به پرسنل آتش نشانی

21:26 1398/7/9

مراسم تجلیل و اعطای سردوشی به پرسنل آتش نشانی با حضور مهندس اسحاقی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار : به مناسبت گرامیداشت هفته آتش نشانی و ایمنی مراسم ویژه این روز و تجلیل از آتش نشانان شهرستان خوانسار با حضور مهندس اسحاقی شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر در آتش نشانی شهرداری خوانسار برگزار شد.

در ابتدای مراسم مهندس جاپلقی مسئول آتش نشانی گزارشی از اقدامات انجام شده را برای حاضرین بیان نمود.

در این مراسم مهندس اسحاقی شهردار خوانسار ضمن تبریک هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی به آتش نشانان و گرامیداشت یاد و خاطره آتش نشانان شهید بیان داشت: شغل آتش نشانی شغلی سخت و حساس است و درجه ایثار و از خودگذشتگی در آتش نشانان بسیار بالا است که به دلیل روحیه بالای دلاورمردی و شجاعت این عزیزان است.

هوشنگ صانعی رئیس شورای اسلامی شهر با قدردانی از تلاش‌های پرسنل آتش نشانی در انجام وظایف و ماموریت ها در راستای خدمت به مردم، افزود: خدمت در آتش نشانی صرفا” یک شغل و حرفه نیست بلکه سعادتی بزرگ برای عاشقان کمک رسانی به مردم است.

در پایان مراسم ضمن اعطای سردوشی به آتش نشانان از خدمات آنها تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


487
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.