شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

افتتاح نمایشگاه عکس شور عاشورا با حضور استاندار اصفهان

افتتاح نمایشگاه عکس شور عاشورا با حضور استاندار اصفهان

18:25 1398/7/28

نمایشگاه عکس شور عاشورا با حضور دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان در فرهنگسرای خانواده خوانسار افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهدی احمدی مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود : نمایشگاه عکس شور عاشورا روایتی است مفهومی از محرم سال ۹۸ خوانسار در قالب ۳۰ قطعه عکس که در ابعاد ۷۰*۵۰ تهیه شده است.

این نمایشگاه اولین نمایشگاه عکس خانه عکاسان فرهنگسرای خانواده است که پس از تشکیل با حمایت شهرداری خوانسار و واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری در آستانه اربعین حسینی راه اندازی شد.

افتتاح این نمایشگاه با حضور استاندار فرهیخته دکتر رضایی، نماینده مجلس ، معاون برنامه ریزی استاندار ، تنی چند از مدیران کل استانداری اصفهان ، فرماندار ، شهردار، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، بخشدار، معاونین فرماندار، بخشدار مرکزی، روُسای ادارات دولتی، روسای بانکها انجام شد.

این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۹ لغایت ۱۸ جهت بازدید عمومی تا تاریخ ۹ آبان ماه دایر می باشد

 

 

 

 

 


121
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.