شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگزاری پنجمین آئین پخت غذاهای نذری

برگزاری پنجمین آئین پخت غذاهای نذری

8:1 1398/8/11

پنجمین آئین پخت غذاهای نذری با حضور پر شور بانوان خوانساری برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، پنجمین آئین پخت غذای نذری همزمان با شب شهادت امام حسن مجتبی و در آستانه 28صفر با شرکت 41 نفر از بانوان خوانساری برگزار گردید.

در این آئین پس از قرائت زیارت عاشورا توسط مداح اهل بیت آقای مبینی ، مهدی احمدی مسئول فرعنگی و اجتماعی شهرداری خوانسار گفت: امسال ۴۱ بانوی خوانساری با طبخ ۲۰ نوع غذا شامل انواع آش و غذاهای محلی خوانساری در این آیین شرکت کردند .ایشان در ادامه از خدمتگزاران حسینیه دوراه به جهت همکاری در آئین نذری پزی تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه آقای صانعی ریاست شورای اسلامی شهر سخنانی رادر باب نذری و غذاهای نذری عنوان کرد.

در پایان این مراسم نیز مسئولین حاضر در جلسه به دیدن غذاها پرداختند و از شرکت کنندگان تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


96
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.