شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

 برگزاری مراسم عزاداری شهادت سپهبد «سلیمانی»  در خوانسار

برگزاری مراسم عزاداری شهادت سپهبد «سلیمانی» در خوانسار

10:39 1398/10/22

مراسم عزاداری شهادت سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» با حضور آیت الله حاج سید محمد ابن الرضا در حسینیه شهدا برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مراسم عزاداری شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور آیت الله حاج سید محمد ابن الرضا ، حجت الاسلام خواجه کریمی امام جمعه شهرستان، مهندس اسحاقی شهردار خوانسار ، فرماندهان نظامی و انتظامی، خاندان معظم شهدا و ایثارگران و مردم شهید پرور خوانسار برگزار شد.

حجت الاسلام طاهریان ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران علی‌الخصوص سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شهادت سردار سلیمانی ضایعه‌ای سنگین و سخت برای تمام ملت ایران است که به دست دولت خبیث آمریکایی‌ و ایادی او حاصل شد.

وی افزود: دولت امریکا خوشحال نباشد چراکه مطمئناً این حادثه برای آن‌ها نتیجه‌ای که به دنبالش بودند نخواهد نداشت، شهادت سردار سلیمانی تنها خواست خدا بود و به حمدالله در مسیری که در آن مجاهدت می‌کرد به آرزویش رسید، راه سردار رشید اسلام تا پیروزی نهایی ادامه خواهد داشت.
 ایشان ضمن اشاره به ویژگی‌ها و سجایای اخلاقی سردار سلیمانی افزود: در گام دوم انقلاب خون پاک سردار سلیمانی تحرکات انقلابی را بیشتر کرده و سبب ایجاد انگیزه ای فوق العاده در جامعه شده که این نشان از اخلاص و نیت پاک سردار سلیمانی دارد.

 

 

 

 

 


139
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.