شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

ساخت و بهسازی 10 المان نوروزی در خوانسار

ساخت و بهسازی 10 المان نوروزی در خوانسار

13:37 1399/1/8

در نوروز امسال شاهد رونمایی از 2 المان جدید در کنار بهسازی و جابجایی 8 المان ساخته شده در سال‌های گذشته در سطح شهر خوانسار بودیم .به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مسئول واحد زیباسازی شهرداری خوانسار گفت: در نوروز امسال شاهد رونمایی از 2 المان جدید در کنار بهسازی و جابجایی 8 المان ساخته شده در سال‌های گذشته در سطح شهر خوانسار بودیم .

ایرج استادرحیمی با اعلام این خبر افزود : امسال نیز المان‌هایی مانند کمان نوری میدان امام و همچنین المان های میدان 22 بهمن توسط پرسنل شهرداری ساخته و نصب شد. همچنین در سایر میادین و بلوارهای سطح شهر فضاسازی خاص این ایام صورت گرفت

وی در ادامه افزود با توجه به در پیش بودن اعیاد شعبانیه نورپردازی میادین و بلوارها نیز در دستور کار قرار دارد تا فضای شهری ویژه این ایام اجرا گردد.


178
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.