شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اجرای عملیات خط کشی ترافیکی معابر شهر خوانسار

اجرای عملیات خط کشی ترافیکی معابر شهر خوانسار

7:48 1399/3/27

عملیات خط کشی ترافیکی معابر شهر خوانسار اجرا شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، احمدرضا زینعلی مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار با بیان اینکه هدف از خط کشی معابر، نظم دهی به حرکت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آنها است، اظهار کرد: خط کشی راه ها از علائم ترافیکی مهم محسوب میشود که با ارائه اطلاعات راهنمایی و رانندگی نقش موثری در کاهش سوانح رانندگی و ارتقای ضریب ایمنی تردد شهروندان، روانسازی و کاهش حجم ترافیک، رعایت حقوق رانندگان و عابرین پیاده و نیز قانونمندی رانندگان و رانندگی اصولی ایشان ایفا می کند.

مسئول واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار با تأکید بر اینکه با توجه به اهمیت خاص خط کشی های معابر اصلی و فرعی شهر، خط کشی طولی خیابانها، خط کشی گذرگاه های عابر پیاده و نیز خط کشی سرعتگاه ها به موازات هم پیش می رود، تصریح کرد: در سال جاری عملیات خط کشی پانزده هزار متر طول از معابر اصلی و فرعی سطح شهر اجرایی شده است.

 

 

 

 


154
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.