شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اهدای بیش از 2هزار جلد کتاب به کتابخانه فرهنگسرای خانواده شهرستان خوانسار

اهدای بیش از 2هزار جلد کتاب به کتابخانه فرهنگسرای خانواده شهرستان خوانسار

7:54 1399/8/26

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی بیش از 2 هزار جلد کتاب به کتابخانه فرهنگسرای خانواده شهرستان خوانسار اهداء شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، بهمن عبدالرحیمی مسئول فرهنگی ، اجتماعی شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود : خیر گرانقدر جناب آقای منوچهر اشرف الکتابی بیش از 2 هزار جلد کتابهای نفیس به فرهنگسرای خانواده اهداء نموده است .

وی در ادامه افزود : از این روی همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری و فرهنگسرای خانواده اقدام به راه اندازی کتاب خانه در مجموعه فرهنگسرا نموده است.

عبدالرحیمی در پایان به ترغیب مردم به کتابخوانی برای ارتقای فرهنگ عمومی و افزایش بینش اجتماعی تأکید کرد و افزود : از خیر گرامی جناب آقای منوچهر اشرف الکتابی که در راه پدر بزرگوارشان مرحوم حاج ابوالقاسم اشرف الکتابی نسبت به ارج نهادن به فرهنگ والای کتاب خوانی اهتمام ویژه داشته اند کمال تشکر و قدردانی را می نماییم.


159
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.