شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

کاشت بیش از ۳ هزار اصله درخت در شهر خوانسار

کاشت بیش از ۳ هزار اصله درخت در شهر خوانسار

19:22 1399/12/20

به مناسبت هفته درختکاری بیش از سه هزار اصله درخت در سطح شهر خوانسار کاشت می‌شود.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهندس عباس نوروزی ، مسئول طرح و توسعه فضای سبز شهرداری خوانسار اظهار کرد : به مناسبت هفته درختکاری بیش سه هزار اصله درخت در سطح شهر خوانسار از نوع سرو نقره ای – سروخمره ای – چنار – ارغوان - سنجد – اقاقیا در حال کاشت می باشد.

وی با بیان اینکه کاشت درخت در شهر تا اواخر فروردین ماه ادامه خواهد داشت ، افزود: در بلوار سردار سلیمانی، مسکن مهر ، پارک عسل و سطح شهر در این هفته درخت کاشت می‌شود ؛ در فصل پاییز نیز شاخه‌بری و برش درختان خشک شده چنار خیابان امام انجام شد و اکنون نیز هرس برخی درختان ادامه دارد.

مهندس نوروزی در پایان از هسته کاری بیش از صدکیلوگرم بادام در 8 هکتار از پارک جنگلی عسل خبر داد و افزود این مقدار بادام از نوع بادام تلخ ، ارژن و اسکوپاریا از آذر تا دی ماه سال جاری کاشته شده است.

 

 

 

 


234
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.