شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

تشریح اقدامات انجام شده واحد فرهنگی شهرداری به مناسبت اعیاد شعبان

تشریح اقدامات انجام شده واحد فرهنگی شهرداری به مناسبت اعیاد شعبان

11:45 1400/1/16

مسئول واحد فرهنگی و اجتماعی شهرداری خوانسار به تشریح اقدامات صورت گرفته به مناسبت اعیاد شعبان پرداخت.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار : بهمن عبدالرحیمی مسئول واحد فرهنگی و اجتماعی شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود همزمان با اعیاد شعبان و همچنین آغاز سال 1400 اقدامات گسترده ای در سطح شهر انجام گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد : تزئین ، فضاسازی و نصب بنر در سطح شهر به مناسبت عید نوروز و اعیاد شعبان ، همکاری در برگزاری برنامه‌های ستاد مناسبت روز نیمه شعبان به‌ صورت متمرکز و با ایجاد سه جایگاه در امامزادگان واجب التعظیم؛ حضرات شاهزاده احمد و سیدصالح علیهم السلام ؛ و فرهنگسرای خانواده بدون حضور مستمع با برنامه‌های مدیحه‌سُرایی، دعا، سرود خوانی و برنامه‌های دیگر و پخش به‌ صورت زنده در کانال‌های مجازی فعال شهرستان از دیگر برنامه های واحد فرهنگی و اجتماعی شهرداری می باشد.

از دیگر برنامه های این ایام برنامه‌ نورافشانی در محل‌های تعیین شده شهری در شب نیمه شعبان توسط شهرداری و بدون حضور شهروندان بود.


257
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.