شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در محله های چهارباغ و پایتخت

اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در محله های چهارباغ و پایتخت

10:22 1400/1/30

عملیات لکه گیری آسفالت در محله های چهارباغ و پایتخت در حال اجرا می باشد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهندس مقدسی معاونت و مسئول امور عمرانی شهرداری با اعلام این خبر افزود : در راستای ادامه روند توسعه و عمران شهری زیر سازی و  عملیات لکه گیری آسفالت معابر  سطح شهر  در نقاط مختلف ، عملیات لکه گیری و ترمیم ترانشه در محله های چهارباغ و پایتخت خوانسار در حال اجرا می باشد.

وی در ادامه گفت : نا مناسب بودن خیابان‌ها و معابر اصلی یکی از دغدغه‌های شهروندان است که انشالله در آینده نزدیک هیچ خیابان و معبر نامناسب در سطح شهر نخواهیم داشت.

وی در پایان افزود : رفع نواقص موضعی و جلوگیری از گسترش خرابی روسازی آسفالت ها و همچنین تامین سطحی ایمن در معابر شهر از دیگر اهداف اجرای عملیات لکه گیری است که به صورت مداوم توسط شهرداری خوانسار صورت می پذیرد.

 

 

 

 


241
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.